Vyšlo 23.12.2008, 19:44

Veselé Vánoce od Ratmana, který už pátým dnem chodí po bytě v županu, nalévá se čajem s normálním medem, cumlá ten Turecký aby mohl ještě více fragmentovat svoje zuby a odteď do čtyř do rána bude odkoukávat na posezení celý Gurren Lagann. Protože takový život mu už prostě chyběl >_<
Minulý rok byl obrázek spíše pro dámy, tento je spíš pro pány. Já vím že Tsundere je v zásadě lepší než loli, ale nakreslit Tsundere od pohledu je těžké...(jinýmy slovy: V dnešní době je problematické být reálně vysazený na Tsundere, poněvadž je velmi těžké rozlišit, kdo je ve skutečnosti Tsundere a kdo akorát nastydlá nekomunikativní pipka)
Ano, já vím že je to odfláklé... a že ačkoliv je tam jen velmi málo prvků, i v těch jsou chyby... Chtěl jsem poslat obrázek před Váanoci, oceňte prosím snahu, nikoliv obrázek... vždy? to sakra ještě ani pořádně neuschlo D:
Komentáře k obrázku (celkem: 4)
Veselé vánoce a omez ten cukr XDDD
Gobloch, 24.12.2008, 00:05
Š?astné a veselé :3 Bude příští rok něco pro dámy i pro pány? :) Držím palec aby jsi se uzdravil a pro změnu nezničil tím cukrem. A snahu oceňuji :3
Lysandra, 24.12.2008, 09:24
pekne, akorat ta wapanstina me irituje D: cemuz bych se ale nemela divit *uvedomila si na jakem webu je*
Liadeia, 24.12.2008, 12:48
Gobloch: kuju, cukr neomezím, pomáhá mi přemýšlet a dosáhnout v myšlenkových pochodech neuvěřitelných výsledků. Například začínám pomalu chápat, proč se někdo může smát u Nogizaka Haruka no Himitsu.
Lys: Děkuji, Pokusím se... zatím mě u "pro dámy i pro pány" napadají jenom samé prasárny, mám rok na to vymyslet něco lepšího.
Liadeia: Ta wapanština je tam úmyslně, lidé vysazení na loli imouto jí mají jako mateřský jazyk. Tzn. já jí umím jenom z doslechu, možná tam jsou gramatické chyby.
Ratman, 25.12.2008, 15:19