Vyšlo 28.06.2007, 16:48

uff... tenhle obrázek byl těžce účelový, protože:
1) neumím kreslit záhyby na látce. je to smutné ale je to tak. byl tu tudíž pokus vyzkoušet si to na tom kusu hadru, co má Mizue (*minulý obrázek) kolem krku. nakonec na něm ta čmáranice není až tak moc vidět, což je možná dobře.
2)chtěla jsem si nakreslit detail obličeje Mizue + ještě nějakého dalšího příslušníka jejího druhu, v tomhle případě spíš zámotku jejího druhu.
3)nechutně jsem se nudila a rozhodla jsem se zlikvidovat několik zelených pastelek :)
pardon za ten pokus o bambus v pozadí, nějak mi to tam tak sedělo (beztak ani není poznat...)
Obrázek bych chtěla věnovat všem lidem, co mi komentují obrázky i přes to, že já se málokdy dokopu k tomu, abych otevřela hu... pusu někde jinde než u svých vlastních čmáranic.
Komentáře k obrázku (celkem: 3)
tak ja zacnu: bambus v pozadi neni osklivy je to celkove zjemneni te vetsi nevyrazne plochy. Chudinka zamotek:o) tys mu dala s takovymhle jmenem :oP ale coz, uz se stalo :)) Vypada roztomile :)) a to je myslim hlavni.. to ostatne i ta divka, jenom by mohl mit o neco mensi kukadla, pokud je to male dite, ty tak prorizla ocka nemivaji :P A divka se mi libi, jen by mohla mit trochu sirsi a ne tak svesena ramena, trochu tenci krk a tam na obliceji.. ta tvar.. ji trochu vbiha do oka.. mela by tam mit jeste kus hlavy, ale to jsou detaily :oP Jinak to pusobi pozitivne a klidne:)) libi
Nicky31, 28.06.2007, 17:14
podle mě šecko závisí hlavně na představivosti kreslící osoby ostatní lidi si mohou všimnout že je něco křivě nebo že je něco špatně vystínovaný nebo špatně postavený, ale sou zkrátka některý věci, který se zkritizofat nedají protože to tak ten danej autor moh myslet...třeba charakterizofat ňákou postavu tím že má velký oči dlouhý nohy, obrovský svaly nebo třeba jenom divnej postoj... sice to nejni tak upně ke konkrétnímu obrázku, ale neska sem fiděl jedno squělý starý anime, nakreslený starým způsobem, kterej se mi nelíbil, ale přece sem si na něj časem zvyknul...protože mělo dobrej děj a ty kresby z těch postav udělaly jedinečný:) a teďkoms k obrázku:) pokud bysem měl něco vytknout tak snad jenom to obočí, bejt tebou...trošku fíc bysem si s takofejma věcma pohrál:) mno omlouvám se za přehnaně dlouhej komentář a jenom pokračuj ve svý tvorbě;) pořád to ce tréning řek bysem ---jo a sorry za to "bysem", protože to tadyk některé lidi urážíXDDDDD
Rehabu, 29.06.2007, 00:03
jasně, každej kreslí trochu jinak - třeba některý moje obrázky vidím tak, jak mají vypadat, jenom já, protože to vím, ale ostatní vidí jenom to, co jsem doopravdy nakreslila. Vlastní chyby většinou kompletně přehlížím... Je fakt, že to dítě mělo mít veeelký oči, protože u tohohle druhu to není ani tak normální dítě jako spíš "larvální stádium", ale ten obličej Mizue je vážně kapku křivej, když na to teď koukám. Málokdy obrázky dotahuju do konce, vždycky je vidět, od čeho jsem začala a co jsem už jen tak přihodila, aby to tam bylo, a už se mi to nechtělo líp prokreslovat (viz obočí, stínování, ...)
proti "bysem" nic nemám, stejně jako proti dlouhejm komentářům :)
Elderbery, 30.06.2007, 12:56